Miresevini

Shko poshtė

Miresevini

Mesazh  Admin prej Sun Nov 04, 2007 1:57 pm

Mirsevini ne albaforum,ky eshte nje forum i krijuar per te gjithe shqiptaret kudo ne bote per te qene sa me pran dhe ne kontakt te vazhdueshem me vendin dhe gjuhen e tyre.
Menyra e funksionimit:
-Mund te postoni dhe pergjigjeni ne menyr te njejte sic funksionojn te gjitha forumet e tjera.

Admin
Admin

Numri i postimeve : 1
Registration date : 04/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://alba.forumattivo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi